1. W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa, która rozpoczyna czas Wielkiego Postu. W Popielec obowiązuje post ścisły, który polega na spożyciu jednego posiłku do syta w ciągu dnia. Pozostałe dwa posiłki muszą zostać ograniczone co do ilości. Ten post obowiązuje wszystkich pomiędzy 18. a 60. rokiem życia. Wszystkich od 14. roku życia w tym dniu obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze św. z posypaniem głów popiołem o 18.00 i 19.00.
  2. W piątek zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej dzieci, młodzież i dorosłych na 18.25.
  3. W każdą niedzielę Wielkiego Postu po mszy o 9.00 zapraszam na Gorzkie Żale.
  4. Dziękuję za złożone ofiary na tace budowlaną i składane na konto. Zebraliśmy 5785 PLN.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszki dla poszkodowanych na trzęsienie ziemi w Turcji i Syrii. Przekazałem Caritas 810 PLN.
  6. Dzisiaj po mszy o 11.30 spotkanie rodziców I dzieci komunijnych z krawcową. Po mszy o 16.30 katecheza dla bierzmowanych.
  7. Przy wyjściu do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela i Mały Gość..
  8. Zmarł śp. Marian Jarosik (60 lat) z ul. Konnej. Msza pogrzebowa we wtorek o 11.00. Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie.

Niech nam wszystkim Pan Bóg błogosławi.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg