1. W bieżącym tygodniu przypada we wtorek Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych – Dzień Modlitw Kościoła Powszechnego za Kościół w Chinach, w czwartek św. Filipa Nereusza – Dzień Matki, w sobotę po raz pierwszy w kalendarzu liturgicznym przypada wspomnienie bł. Stefana Wyszyńskiego – biskupa.
  2. Zapraszam w tygodniu na nabożeństwo majowe o 18.25, dziś i w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 9.00.
  3. W piątek rozpoczyna się nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Odmawiamy ją czasie nabożeństw majowych.
  4. Przy wyjściu u ministrantów można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.
  5. W przyszłą niedzielę w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, o 13.00 -uroczystość I Komunii świętej. Próby przed uroczystością w poniedziałek, środę i piątek o 18.45.
  6. Pierwsza spowiedź dla dzieci i ich rodzin w sobotę o 10.00.
  7. Tegoroczna Rocznica I Komunii świętej odbędzie się w niedzielę 12.06.2022 o 11.30.

Na przeżywanie kolejnych dni wielkanocnych i przygotowanie do Uroczystości Wniebowstąpienia Pańskiego niech nam Bóg błogosławi.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg