1. Dziękuję za złożone ofiary na tacę z racji II niedzieli miesiąca na dalsze prace w kościele, dziękuję za ofiary składane na konto parafialne.
  2. W bieżącym tygodniu przypada we wtorek święto Andrzeja Boboli – patrona Polski
  3. Zapraszam w tygodniu na nabożeństwo majowe o 18.25, w niedzielę po Mszy św. o 09.00.
  4. W piątek rozpoczyna się nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Odmawiamy ją czasie nabożeństw o godz. 18.25.
  5. Na stojaku można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzielę”.
  6. W przyszłą niedzielę przypada Wniebowstąpienie Pańskie.
  7. Dzisiaj po mszy o 11.30 spotkanie dzieci komunijnych w kościele i pierwsza próba. W środę i piątek o 18.45 próby dzieci komunijnych w kościele.
  8. Zmarł z naszej parafii śp. Ryszard Niedziela (l.74) z ul. Konnej. Msza pogrzebowa w poniedziałek o 19.00. Pogrzeb we wtorek o 10.30 na Łostowicach. Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie.

Na przeżywanie kolejnych dni wielkanocnych i przygotowanie do Uroczystości Wniebowstąpienia Pańskiego niech nam Bóg błogosławi.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg