1. W tym tygodniu wspominamy w czwartek św. Scholastykę, w piątek MB z Lourdes patronki naszej parafii. Jest to światowy dzień chorego.  Z racji pandemii sakrament chorych udzielany jest w domu na zaproszenie kapłana, w kościele po mszy dla osób chętnych. Zainteresowanych chorych można zgłosić w zakrystii, bądź w biurze parafialnym. Odprawione zostanie w tym dniu nabożeństwo lourdzkie.
  2. Odpust parafialny odbędzie się w niedzielę 13 lutego. Sumie odpustowej o 11.30 przewodniczyć będzie ks. prałat Mirosław Paracki proboszcz parafii św. Stanisława Kostki w Gdańsku.
  3. Z tyłu kościoła można nabyć Gościa Niedzielnego i Niedzielę.
  4. W przyszłą niedzielę kolekta budowlana, na dalsze prace w naszym kościele.

5.Dzisiaj na mszy o 11.30 poświęcenie świec dzieci komunijnych, a po mszy  spotkanie dla dzieci komunijnych w salce na   plebani.

6.W dniach od 15-24.09 planowana jest pielgrzymka do Fatimy przez Andaluzję,    Lizbonę i Madryt. Szczegóły na tablicy   ogłoszeń i stronie parafialnej. Zapisy w zakrystii lub w biurze parafialnym.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg