1.W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić nasz odpust parafialny. Uroczystej mszy świętej o 11.30 przewodniczyć będzie ks. Jacek Socha proboszcz parafii św. Mikołaja w Gdyni Chyloni.

2.W tym tygodniu wspominamy w poniedziałek świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy, w piątek św. Scholastykę, w sobotę MB z Lourdes. Jest to światowy dzień chorego.   O 18.00 Msza św.  z udzieleniem sakramentu chorych.

3.Dzisiaj po mszy o 11.30 katecheza dla dzieci komunijnych, a po mszy o 16.30 zapraszam na spotkanie rodziców młodzieży, która 20 marca przyjmie sakrament bierzmowania.

4.Na stojaku można nabyć Gościa Niedzielnego i Niedzielę.

5.Dziękuję wszystkim osobom, które wzięły udział w rozebraniu świątecznego wystroju kościoła.

6.W przyszły poniedziałek 13.02 o 19.00 zapraszam na spotkanie na plebani Radę Parafialną.

7.W przyszłą niedzielę kolekta budowlana na dalsze prace w naszym kościele.

8.W dzisiejszą niedzielę po każdej mszy świętej będzie możliwość osobistego odebrania podatku od sołtysa, który będzie czekał przy domu parafialnym. Podatki sołtys będzie roznosił po domach przez cały luty.

9. Przy wyjściu z kościoła na stoliku znajduje się pojemnik z sentencjami z Pisma świętego. Chcemy stworzyć tradycję by wychodząc z kościoła zabrać karteczkę z wylosowaną  sentencją Pisma świętego na nadchodzący tydzień.

Życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

                          Ks. proboszcz Andrzej Sieg