1.W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy nasz odpust parafialny. O godz. 9.00 Msza św z udzielaniem sakramentu chorych. Suma odpustowa której przewodniczyć będzie ks. Andrzej Nowak proboszcz parafii NMP Królowej Polski z Wejherowa o 11.30. Po mszy udzielone zostanie błogosławieństwo lourdzkie. Do odpustu przygotowujemy się           poprzez nowennę do NMP z Lourdes którą odmawiamy po mszy codziennie od piątku 2.02.

2.W poniedziałek przypada wspomnienie św. Agaty – błogosławieństwo chleba, we wtorek wspomnienie japońskich męczenników, w sobotę sw. Scholastyki

3.W środę adoracja Najśw. Sakramentu po mszy do 19.00.

4.W przyszłą niedzielę kolekta budowlana, na dasze prace w kościele.

5.Na stojaku można nabyć Gościa Niedzielnego i Niedzielę.

6.Dziękujemy wszystkim, którzy rozmontowali dekoracje świąteczną w kościele.

       Proboszcz-Andrzej Sieg