1.W przyszłą niedzielę nasza parafia obchodzić będzie odpust parafialny. Sumie odpustowej o 11.30 przewodniczyć będzie ks. Tadeusz Chajewski-proboszcz parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gdańsku Wrzeszczu.

2.W tym tygodniu wspominamy w czwartek MB z Lourdes. Jest to światowy dzień chorego.  Po  po Mszy św. o 18.00 błogosławieństwo lourdzkie Najświętszym Sakramentem. Codziennie po mszy świętej przygotowując się na to święto odmawiamy nowennę.

3.Z tyłu kościoła na stojaku można nabyć Gościa Niedzielnego i Niedzielę w cenie 6 zł.

4.W przyszłą niedzielę taca na wykończenie naszego  kościoła. Zakończone zostały prace nad ułożeniem posadzki marmurowej w naszym kościele w nawie , zakrystii i w prezbiterium, a także  ławki połączone zostały listwami na podłodze i zainstalowane zostały fronty przed ławkami wraz z ławeczką . Ofiary składane przeznaczone zostaną na spłatę wyłożenia posadzki.

5.Zapraszam na nowennę i litanię do NMP z Lourdes w środę po mszy o 18.00, w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia po mszy o 18.00.

6.Dziękuję ofiarodawcom za złożone ofiary, za wszystkie wykonane prace, za życzliwość i modlitwę.

7.Dzisiaj na mszy o 11.30 poświęcenie świec dzieci komunijnych , a po mszy spotkanie w salce na plebani.

 

Życzę dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.

                                                                      Ks. Proboszcz Andrzej