1. Dzisiaj w naszej parafii rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne które potrwają do środy włącznie. Nauki rekolekcyjne na każdej mszy niedzielnej o 9.00,11.30 i 16.30. W poniedziałek, wtorek i środę nauki rekolekcyjne na mszach o 18.00. W poniedziałek o 17.00 nauka dla dzieci. W poniedziałek i wtorek nauka rekolekcyjna o 19.30 dla młodzieży. Spowiedź święta we wtorek i środę od 17.00-18.00. W środę na mszy o 18.00 zakończenie rekolekcji. Będzie okazja do złożenia ofiary dla rekolekcjonisty w formie podziękowania na kolektę. Rekolekcje głosi ks. Andrzej Wiecki wicedyrektor Caritas AG.
  2. W piątek zapraszam na Drogę krzyżową ulicami naszej miejscowości. Rozpoczęcie przed kościołem o 18.30.
  3. Zapraszam na Gorzkie Żale po mszy w niedzielę o 9.00.
  4. Za tydzień Niedziela Palmowa. Błogosławieństwo palm na każdej Mszy świętej oraz w sobotę o 18.00. Przed kościołem schola będzie rozprowadzać własnoręcznie wykonane palmy. Ofiara przeznaczona jest na pomoc Ukrainie.
  5. W przyszłą niedzielę 10.04 po mszy o 11.30 spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych w salce na plebanii.
  6. Polecam waszej uwadze nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
  7. Przy wyjściu z kościoła można złożyć produkty spożywcze dla ubogich rodzin z naszej Gminy.
  8. Za tydzień kolekta budowlana na dalsze prace w kościele.
  9. Dzisiaj możemy wesprzeć  hospicjum w ramach Akcji „Pola Nadziei”. Przed kościołem wolontariusze zbierają ofiary na ten cel do puszek.

 

X Andrzej Sieg