1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii, które poprowadzi ks. Wojciech Tychnowski. Nauki dzisiaj na każdej mszy św. W poniedziałek, wtorek i środę nauki na mszy o 18.00. W poniedziałek o 19.00 nauka dla młodzieży, we wtorek nauka dla dzieci o 17.00. Spowiedź święta w środę od 17.00.
  2. W przyszły piątek zapraszam na Drogę krzyżową ulicami Otomina o 18.30.
  3. Składam podziękowanie wszystkim którzy włączyli się w uroczystość bierzmowania i wizytację naszej parafii przez ks. Arcybiskupa. Rodzicom bierzmowanych za wystrój kościoła, za przygotowanie potraw na kolację kapłańską, za ufundowanie monstrancji, dziękuję scholii dziecięcej za piękną oprawę muzyczną, Służbie liturgicznej za oprawę liturgii.
  4. Bierzmowani mogą odbierać w zakrystii zdjęcia i pamiątki z bierzmowania.
  5. Za tydzień Niedziela Palmowa. Błogosławieństwo palm na każdej Mszy świętej: 9.00, 11.30 i 16.30. oraz w sobotę o 18.00.
  6. Przed kościołem za tydzień schola będzie rozprowadzać własnoręcznie wykonane palmy. Tradycyjnie ofiary przeznaczone zostaną na cel charytatywny.
  7. Za tydzień w niedzielę palmową katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych po mszy o 11.30.
  8. Polecam waszej uwadze nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
  9. W sobotę 1 kwietnia po mszy o 18.00 Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na różaniec.
  10. Dziś i za tydzień zbiórka do puszki na kwiaty do Bożego Grobu. W zakrystii do nabycia ostatnie paschaliki.
  11. Przy wyjściu z kościoła wystawiona jest skrzynia na produkty spożywcze dla ubogich rodzin z naszej Gminy.
  12. Trwają zapisy na pielgrzymkę Siedem Kościołów Apokalipsy do Turcji i Grecji we wrześniu. Szczegóły na stronie parafialnej.
  13. Zbiórka dla ministrantów w sobotę o 9.30.
  14. Zmarła śp. Helena Wandtke (l.91) z ul. Borówkowej. Msza pogrzebowa w czwartek o 11.00. Dobry, Jezu a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie.

ks. Andrzej Sieg