1. Przeżywamy dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, do której przygotowywaliśmy się przez nowennę.
  2. W liturgii kończy się okres wielkanocny. Do przyszłej niedzieli trwa wynikający z przykazań kościelnych czas spowiedzi i komunii świętej wielkanocnej.
  3. W tym tygodniu przypada: jutro święto Maryi – Matki Kościoła-w środę św. Jadwigi Królowej, czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana, w sobotę św. Barnaby Apostoła. Wszystkim jubilatom i solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia.
  4. W przyszłą niedzielę na mszy o 11.30  Rocznica I Komunii świętej. Spotkanie i spowiedź w piątek o 18.45.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.
  6. W przyszła niedziele kolekta budowlana, na dalsze prace w kościele.
  7. W naszym kościele zostały umieszczone nowy Ołtarz i Ambona. W najbliższych dniach zostaną ozdobione symbolami eucharystycznymi.
  8. Dzisiaj po mszy o 16.30 spotkanie dla uczniów klas VII i VIII którzy w przyszłym roku pragną przyjąć sakrament bierzmowania.
  9. Zbiórka dla ministrantów w sobotę o 9.30.
  10. W  czwartek 16.06 obchodzić będziemy uroczystość Bożego Ciała. Msze święte o 9.00, 11.30 po której wyruszy procesja i na jej zakończenie msza święta. (ok.13.00)
  11. W najbliższy wtorek  (07.06.)o 18.00 sołtys Otomina pan Krzysztof zaprasza na zebranie sołeckie w Karczmie Swojak.
  12. W sobotę 18 czerwca zapraszam na rajd rowerowy do Orłowa . Powrót PKM. Wyjazd sprzed kościoła o 9.00.

X Andrzej Sieg – proboszcz