1. Zapraszam na nabożeństwa majowe.
  2. W środę przypada wspomnienie NMP Wspomożenia Wiernych, w piątek św. Filipa Nereusza.
  3. Rozpoczęliśmy Nowennę do Ducha Świętego przed Uroczystością Zielonych Świątek. Odmawiamy ją w ramach nabożeństwa majowego.
  4. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. O 13.00 Uroczystość I Komunii św., w sobotę spowiedź dla dzieci o 10.00 i okazja do spowiedzi św. dla ich rodzin. Próby dla dzieci przed I Komunią w poniedziałek, środę i piątek o 18.45.
  5. Rocznica I Komunii św. w niedzielę 4 czerwca na mszy o 11.30.
  6. Tradycyjnie z tyłu kościoła można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Małego Gościa.
  7. W sobotę o 9.00 zbiórka dla ministrantów.
  8. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na tace budowlaną, dziękuję za ofiary składane na konto parafialne. Razem zebraliśmy 5435 PLN.

Ks. Andrzej Sieg – proboszcz