1. Przeżywamy dziś Uroczystość Trójcy Świętej, która kończy okres obowiązkowej komunii św. wielkanocnej. Dzisiaj na mszy świętej o 11.30-Rocznica I Komunii świętej.
  2. Dziękuję za złożone dzisiaj ofiary na kolektę budowlaną, dziękuję za ofiary składane na konto parafialne. W kościele zostały umieszczone ołtarz i ambona. Koszt 18.000 złotych.
  3. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Antoniego z Padwy, we wtorek wspomnienie biskupa Michała Kozala – męczennika.
  4. W środę 15.06. o godz. 18.40. przed kościołem próba dzieci sypiących kwiatki na Boże Ciało. Zapraszam serdecznie wszystkie chętne dziewczynki.
  5. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o 9.00, 11.30 i bezpośrednio po procesji ok. 13.00. Po Mszy św. o godz. 11.30 wyruszy tradycyjna procesja. Przejdzie ulicami Różaną, Wrzosową, Pogodną i Konną. Dzieci I Komunijne i Rocznicowe przychodzą w albach. Proszę o poniesienie sztandarów i figurki Matki Bożej z Lourdes. Po południu o 16.30 spotkanie ministrantów i scholii wraz z rodzicami w leśniczówce.
  6. W piątek przypada wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego.
  7. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.25 – w Oktawie Bożego Ciała – połączone z procesją eucharystyczną wokół kościoła. W przyszłą niedzielę Procesja Eucharystyczna po mszy o godz. 9.00.
  8. Na stojaku można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.
  9. Uczniowie klas VII i VIII pragnący przystąpić do sakramentu bierzmowania mogą odbierać formularze deklaracji w zakrystii.
  10. 25 czerwca o 9.00 w sobotę zapraszam na rajd rowerowy. Wyjazd sprzed kościoła.

Dziękuję za wspólną modlitwę i życzę wszystkim radosnego i owocnego przeżywania Dnia Pańskiego. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg.