1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w Polsce Tydzień Miłosierdzia. Po Mszach św. zbiórka do puszek na potrzeby Caritas diecezjalnej.
  2. W kalendarzu liturgicznym przypada jutro wspomnienie św. Marka Apostoła, we wtorek uroczystość św. Wojciecha, patrona Polski i naszej diecezji, w piątek św. Katarzyny Sieneńskiej.
  3. Przyszła niedziela będzie obchodzona jako Niedziela Biblijna i rozpocznie ona Tydzień Biblijny.
  4. Od przyszłej niedzieli zapraszam na godzinki o NMP które będziemy śpiewać o 8.40. A w środy po mszy o 18.00 zapraszam na cotygodniową Adorację Najświętszego Sakramentu od 18.30 do 19.00.
  5. 4 maja o 19.00 odbędzie się spotkanie dla osób wyjeżdżających do Fatimy i Andaluzji z przedstawicielem biura Kaszub trawel.
  6. Dziękuję panu Bogdanowi za montaż dzwonów elektronicznych i panu Pawłowi za udostępnienie podnośnika.
  7. Dzisiaj po mszy o 11.30 spotkanie dla dzieci komunijnych.
  8. Na stojaku do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela.

Trwając w radości płynącej ze zmartwychwstania Chrystusa i wdzięczności za obfity dar Bożego Miłosierdzia, przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg

Zapowiedzi przedślubne: II

Faustyna Muża (Starzyno) i Kropacz Mateusz (Otomin)

Aleksandra Słodkowska (Gdańsk) i Wiktor Bielski ( Otomin)