1. Trwa sierpień – miesiąc ważnych rocznic, wśród których znajduje się 79. rocznica Wybuchu Powstania Warszawskiego [1 VIII], 67. rocznica Jasnogórskich Ślubów Narodu, 103. Cudu nad Wisłą, a także 43. rocznica narodzin „Solidarności”.
  2. W tym tygodniu przypada we wtorek wspomnienie św. Dominika, w środę święto Teresy Benedykty od Krzyża – patronki Europy, w czwartek wspomnienie św. Wawrzyńca, w piątek św. Klary, w sobotę św. Maksymiliana Kolbe. Pamiętając o obchodzących w tym tygodniu swoje święta, drogim Solenizantom i Jubilatom składam najserdeczniejsze życzenia.
  3. Dzisiaj o 17.30 w naszym kościele odbędzie się koncert kameralny z muzyką klasyczną w programie: Bach, Mozart i Haydn . Wykonawcy Małgorzata Kuziemska-Sławek-wiolonczela, Agnieszka Respondek-flet, Karol Respondek- klarnet.
  4. Wszystkich zapraszam na Koronkę do Bożego Miłosierdzia w piątek. W środę w naszej parafii po Mszy świętej Nowenna do MBNP i adoracja Najśw. Sakramentu do 19.00.
  5. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.
  6. W przyszłą niedzielę z racji drugiej niedzieli miesiąca taca budowlana na dalsze prace w kościele.

 

Trwają wakacje. Dziękuję za wspólną modlitwę i życzę wszystkim radosnego i owocnego przeżywania rozpoczynającego się tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

            Proboszcz ks. Andrzej Sieg