1. Dzisiaj przeżywamy nasz odpust parafialny. O godz. 9.00 Msza św z udzielaniem sakramentu chorych. Suma odpustowa której przewodniczyć będzie ks. Andrzej Nowak proboszcz parafii NMP Królowej Polski z Wejherowa o 11.30. Po mszy udzielone zostanie błogosławieństwo lourdzkie.
  2. Dziękuję za złożone dzisiaj ofiary na tacę budowlaną, dziękuję za ofiary składane na konto parafialne.
  3. W najbliższą środę przypada Popielec. Msze święte z posypaniem głów popiołem o 18.00 i 19.00. W tym dniu obowiązuje post ścisły.
  4. W piątek po mszy ok.18.30 Droga Krzyżowa. Zapraszam na nią dzieci, młodzież i dorosłych.
  5. W niedziele wielkopostne Gorzkie Żale po mszy o 9.00.
  6. Na stojaku można nabyć Gościa Niedzielnego i Niedzielę. W zakrystii można nabyć Gość Extra.
  7. W przyszłą niedzielę 18.02 po mszy o 11.30 katecheza dla dzieci komunijnych.
  8. Zbiórka dla ministrantów w piątek 16.02 po Drodze krzyżowej.

Proboszcz-Andrzej Sieg