1.W osobach Mędrców ze Wschodu, którzy przybywają oddać pokłon nowonarodzonemu Królowi, odnajdujemy ludzi wszystkich ras, języków i religii, wezwanych do rozpoznania w Chrystusie jedynego Zbawiciela. Dzisiaj możemy też wesprzeć misyjne dzieła Kościoła.

2.Dzisiaj na mszy świętej o 11.30 nasza schola parafialna wystawi Jasełka Bożonarodzeniowe. Serdecznie zapraszamy.

3.Zgodnie z dawnym zwyczajem zabierzmy ze sobą pobłogosławioną kredę, aby oznaczyć drzwi naszych domów na znak przyjęcia Wcielonego Syna Bożego.

4.W przyszłą niedzielę 13 stycznia przypada święto Chrztu Pańskiego na wszystkich mszach odnowimy przyrzeczenia z chrztu świętego. Po mszy świętej o 9.00 w salce parafialnej agapa dla wspólnoty Żywego Różańca.

5.Trwają odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. W tym tygodniu odwiedzę mieszkańców (…) Plan kolędy dostępny jest na tablicy ogłoszeń , na stronie parafialnej i na kartkach wyłożonych na stojaku. Ofiary z kolędy przeznaczone zostaną na ocieplenie dachu.

6.Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela.

7.Dziękuję za posprzątanie kościoła.

8.Solenizantom i jubilatom nadchodzących dni życzę pokoju serc oraz Bożej opieki na codziennych drogach życia.

  ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.