• Dzisiejsza niedziela to Światowy Dzień Młodzieży w diecezji,
    to Święto Patronalne Gdańskiego Seminarium Duchownego i Akcji Katolickiej.
  • W środę po mszy o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W tym tygodniu wspominamy w czwartek św. Andrzeja Apostoła.
  • W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi od 17.30.
  • W sobotę o 9.30 zbiórka dla ministrantów.
  • Chorych odwiedzę w sobotę od 10.00.
  • W sobotę po mszy o 18.00 Różaniec. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza do wspólnego odmawiania z racji I soboty miesiąca.
  • W ubiegłą niedzielę do puszki na Kościół w potrzebie zebraliśmy 530 PLN.
  • W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Tradycyjnie Roraty w naszej parafii w poniedziałek, środę i piątek o 18.00.
  • Możemy zaopatrywać się w poświęcone opłatki na stół wigilijny, świece Caritas w ramach dorocznej akcji Wigilijne dzieło pomocy dzieciom duże 20 PLN i małe 10 PLN. Opłatki i świece wyłożone są na stoliku przy wyjściu z kościoła. W opłatki można zaopatrywać się także w naszym miejscowym sklepie. Ofiary składane przy tej okazji, jak również ofiary składane przy okazji tegorocznej Kolędy przeznaczamy w całości na nowy zamykany Konfesjonał. Tradycyjnie w grudniu będzie można zaopatrzyć się w nasz parafialny kalendarz. Schola dziecięca rozprowadzać będzie sianko.
  • W przyszłą niedzielę o 11.30 katecheza dla dzieci komunijnych.

Na ostatnie dni Roku Liturgicznego niech nam Pan Bóg błogosławi

X proboszcz Andrzej Sieg