1. Przeżywamy dziś uroczystość Zesłania Ducha Świętego do której przygotowaliśmy się przez nowennę.

2. Jutro będziemy obchodzili święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła.

3. W środę 26 maja – Dzień Matki. To dzięki matkom żyjemy, to one troszczyły się, i stale troszczą, o nas, z ojcami kształtują naszą osobowość. Na Mszy Świętej o godz.18.00 w sposób szczególny będziemy otaczać modlitwą wszystkie matki naszej parafii i prosić, by w zdrowiu, radości i pokoju serc wypełniały niezwykłą misję miłości wobec każdego człowieka, dzięki której człowiek nigdy nie pogubi się we współczesnym świecie.

4. Dziękuję za składane ofiary, wszystkie wykonane prace, modlitwę i życzliwość. W tym tygodniu zostało wyłożone płytkami pomieszczenie naprzeciw zakrystii koszt 3000zł . Zostały wstawione 6 nowych ławek bocznych do kościoła. Dziękuję wszystkim fundatorom ławek.

5.W przyszłą niedzielę na mszy o 13.00 dzieci naszej parafii przystąpią do I Komunii świętej, Jest to msza tylko dla tych dzieci i ich rodzin. I spowiedź dla dzieci i ich rodzin w sobotę 29 maja o 10.00.

6. Zbiórka dla ministrantów w sobotę 29 maja o 9.15.

7. Msza święta we wtorek o 18.00.

8. Dzisiaj po mszy o 16.30 obowiązkowe spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.
proboszcz ks. Andrzej.