1. Zesłanie Ducha Świętego to pamiątka narodzin wspólnoty Kościoła. Apostołowie, umocnieni mocą z wysoka, wyszli z Wieczernika, aby dawać świadectwo o zmartwychwstałym Zbawicielu. Ich misja wciąż trwa i jest kontynuowana w Kościele.
  2. Próba generalna przed I Komunią świętą w piątek 25.05 o 18.45.
  3. W przyszłą niedzielę 27.05 na mszy świętej o 11.30 16 dzieci przystąpi po raz pierwszy do Komunii świętej w naszym kościele. W sobotę 26.05 dzieci przystąpią po raz pierwszy do sakramentu spowiedzi świętej o godzinie 10.00. Zapraszam do spowiedzi także dorosłych od 10.00 będzie spowiadał ks. z sąsiedniej parafii. Wieczorem będę spowiadał także od 17.00.
  4. W sobotę zapraszam wszystkich do modlitwy w Dniu Matki. Żyjącym mamom chcemy wypraszać obfitość Bożych łask, a zmarłym radość wieczną.
  5. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  6. W tym tygodniu z racji mojego wyjazdu na rocznicę święceń do Rzymu od poniedziałku do czwartku nie będzie mszy świętej, w sytuacji nagłej proszę zgłosić się do ks. Andrzeja Rozmusa z Kiełpina Górnego.
  7. Codziennie gromadzimy się na nabożeństwach majowych w kościele od poniedziałku do czwartku odmawiana będzie litania do Matki Bożej o 18.00 bez mszy świętej, a w piątek i sobotę po mszy św. o 18.00.
  8. Zachęcam do czytania prasę katolicką – Gość Niedzielny, Niedzielę i  Mały Gość .
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkim którzy pracowali przy uporządkowaniu terenu przy kościele i za skoszenie trawy.
  10. 31 maja przypada uroczystość Bożego Ciała procesja wyruszy po mszy św. o 11.30 trasą jak w ubiegłym roku ulicami: Różaną, Wrzosową, Słoneczną i Konną. Po przyszłej niedzieli próby sypania kwiatów dziewczynek.
  11. Niech zmartwychwstały Chrystus zsyła dary Ducha Świętego na jubilatów i solenizantów rozpoczynającego się tygodnia.

ŻYCZĘ OWOCNEGO I DOBREGO TYGODNIA.