1.Pan Jezus zapewnia nas, że chociaż niebo i ziemia przeminą, to Jego słowa nie przeminą. Wierzymy we wszystko, co objawił nam Zbawiciel. Mamy Mu ufać aż się wszystko spełni, a wtedy będziemy odpowiednio przygotowani na Jego powtórne przyjście.

2.W czwartek, w dniu patronki muzyki kościelnej, św. Cecylii, pamiętamy w modlitwie o tych, którzy muzyką i śpiewem upiększają liturgię w naszym kościele.

3.Za tydzień, w ostatnią niedzielę roku liturgicznego, oddajemy cześć Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Jest to równocześnie patronalne święto Akcji Katolickiej.

4.W przyszłą niedzielę 25.11. po mszy o 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej, a po mszy o 16.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

5.Informuję że biuro parafialne jest czynne po mszach świętych w budynku parafialnym. Intencje można zamawiać w zakrystii .

6.Zachęcam do wspólnej listopadowej modlitwy z wypominkami za zmarłych 15 minut przed każdą mszą świętą w niedzielę.

7.Spotkanie po pielgrzymkowe dla uczestników pielgrzymki do Lourdes w sobotę 1.12 o godzinie 15.30.

8.Dziękuję wszystkim za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace.

9.Zachęcam do czytania : Niedzieli i Gościa Niedzielnego .

10.Zbiórka dla ministrantów w sobotę 24.11. o godzinie 17.15.

11.Pamiętamy w naszych modlitwach o solenizantach i jubilatach tego tygodnia.

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.