1.Przez udział w niedzielnej Eucharystii Pan umocnił nas swoim słowem i Najświętszym Ciałem. Pomnażajmy w sercach dary Bożej łaski, aby wytrwale kroczyć drogami wiary, wiodącymi przez codzienne wyzwania i trudy.

2.Pamiętając o tych, którzy poprzedzili nas w drodze do wiecznej ojczyzny, modlimy się o życie wieczne dla nich , 15 minut przed niedzielnymi mszami.

3.W piątek wspominamy św. Cecylię, patronkę muzyki kościelnej.

4.Za tydzień będziemy przeżywać uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Podczas wszystkich Mszy Świętych odnowimy akt przyjęcia Chrystusa jako Pana naszych serc.

5.Dzisiaj gościmy kleryka Gdańskiego Seminarium, kolektą w całości przeznaczona jest na Seminarium Gdańskie.

6.W tygodniu są wolne intencje. Msze święte można zamawiać w zakrystii.

7.Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy i litania do Matki Bożej z Lourdes w środę o godz. 18.00, Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o 18.00.

8.Dzisiaj po mszy świętej o 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej w salce na plebanii.

9.W niedzielę 1 grudnia rozpoczniemy w Kościele świętym Adwent, a w naszym kościele tego dnia poświęcę opłatki wigilijne. Opłatki będzie można otrzymać od osób które zbierają ofiary na wykończenie naszego kościoła, lub w zakrystii i biurze parafialnym.

10.Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

11.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace. W minionym tygodniu zostały zamontowane drzwi drewniane do zakrystii i pomieszczenia na przeciw.

12.Solenizantom i jubilatom składam najlepsze życzenia, opieki świętych patronów i Bożego błogosławieństwa.

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.

Ks. Proboszcz Andrzej Sieg