1.  Dziękuję za złożone ofiary na posadzkę zarówno na tacę jak i na konto parafialne lub osobiście. Zebraliśmy 4980 zł. Przy bocznych drzwiach wystawiony jest wzór frontu ławki. Ławki są już wykonywane w stolarni. Dziękuję tym rodzinom które ufundowały ławki. Jeśli któraś z rodzin chciałaby ufundować ławkę w naszym kościele, to temat jest nadal aktualny-cena ławki 3500 zł.

2. Na czas obostrzeń sanitarnych w naszym kościele w niedzielę odprawiana jest dodatkowa msza święta o 10.15 , a msza święta o 11.30 transmitowana jest online na stronie parafialnej. Proszę o zakładanie maseczek w kościele i przyjmowanie komunii św. w pierwszej kolejności na rękę, a następnie do ust.

3.Dziękuję wszystkim wspierającym naszą parafię za życzliwość, modlitwę, ofiary, wszystkie wykonane prace i dbanie o porządek w kościele.

4. Przygotowania do I Komunii św. i Bierzmowania jest zawieszone w naszej parafii do odwołania.

5. Caritas dostarczył świece wigilijne które wyłożone są na stoliku przy bocznych drzwiach –cena dużych 20 zł, małych 10 zł., a w zakrystii można także otrzymać opłatki świąteczne.

6.Polecam prasę religijną w cenie 6 złotych  znajdującą się na stojaku przy wyjściu z kościoła.

7. Zbliżamy się do końca roku liturgicznego. Przyszła niedziela, 22 listopada to uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, ostatnia niedziela przed Adwentem.

Życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia i zdrowia wszystkim.      Ks. proboszcz