1. Dzisiejsza taca budowlana przeznaczona jest na posadzkę w naszej świątyni. Dziękuję za składane ofiary na ten cel zarówno na tacę jak i na konto parafialne lub osobiście.

2. Od dnia wczorajszego weszły obostrzenia sanitarne o limicie wiernych 1 osoba na 15 m kw. ,proszę o zakładanie maseczek w kościele i przyjmowanie komunii św. w pierwszej kolejności na rękę, a następnie do ust.

3.Na czas obostrzeń sanitarnych w naszym kościele w niedzielę odprawiana jest dodatkowa msza święta o 10.15 , a msza święta o 11.30 transmitowana jest online na stronie parafialnej. Ks. Biskup Jacek Jezierski udzielił dyspensy od uczestnictwa we mszy świętej niedzielnej do odwołania, jednocześnie zapraszając do oglądania transmisji online.

4. W środę, 11 listopada będziemy świętować Święto Niepodległości. Pamiętajmy o tych, którzy przelewali swoją krew i oddawali życie w obronie Ojczyzny.  Msze Święte w naszym kościele o godz. 18.00 i 18.40.

5. Podczas nowenny o godz. 18.00 w ręce Pani naszych losów złożymy nasze osobiste sprawy, ale także te związane z naszą Ojczyzną.

6. Listopad tradycyjnie jest czasem modlitewnej pamięci o zmarłych. Polecajmy ich Bożemu miłosierdziu.

7.Dziękuję wszystkim wspierającym naszą parafię za życzliwość, modlitwę, ofiary, wszystkie wykonane prace i dbanie o porządek w kościele.

8. Przygotowania do I Komunii św. i Bierzmowania jest zawieszone w naszej parafii do odwołania.

9.Dzisiaj o 15.00 zapraszam na ostatnie modlitewne spotkanie w ramach Akcji Różaniec do Granic Nieba. Różaniec poświęcony jest dzieciom nienarodzonym i duszom czyśćcowym.

10. Caritas dostarczył świece wigilijne które wyłożone są na stoliku przy bocznych drzwiach –cena dużych 20 zł, małych 10 zł., a w zakrystii można także otrzymać opłatki świąteczne.

11.Jeśli któraś z rodzin chciałaby ufundować ławkę w naszym kościele, to temat jest nadal aktualny-cena ławki 3500 zł. Dziękuję tym rodzinom które ufundowały ławki.

12.Polecam prasę religijną w cenie 6 złotych  znajdującą się na stojaku przy wyjściu z kościoła.

Życzę dobrej niedzieli ,dobrego tygodnia i zdrowia wszystkim.      Ks. proboszcz