1.Dzisiejsza listopadowa niedziela ukierunkowuje nasze myśli na zmartwychwstanie i życie wieczne. Wspominając w tych dniach naszych bliskich zmarłych, pamiętajmy, że również kresem naszych ziemskich dróg jest wieczna rzeczywistość.

2.Obchodzimy dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. To okazja do szczególnej pamięci i modlitwy w intencji chrześcijan prześladowanych na całym świecie.

3.Z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości pragniemy polecać Bożej Opatrzności losy naszej Ojczyzny i rodaków na całym świecie. Msza Święta w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona jutro o godz. 18.00.

4.Trwa miesiąc naszej modlitewnej pamięci o wiernych zmarłych. Nabożeństwa wypominkowe w niedzielę 17 i 24 listopada 15 minut przed mszą świętą.

5.W dniu dzisiejszym ks. Proboszcz głosi kazania odpustowe w parafii św. Leona w Wejherowie.

6.Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej w najbliższą niedzielę 17 listopada.

7.Zbiórka dla ministrantów 16.09 w sobotę o 9.40  dla ministrantów. Zapraszam na nią także wszystkich którzy pragną zostać ministrantami, a także tych którzy chcieliby włączyć się w czytanie Słowa Bożego jako lektorzy.

8.W przyszłą niedzielę gościć będziemy kleryka Gdańskiego Seminarium który wygłosi kazanie i będzie zbierał kolektę na działalność seminarium.

9.W tygodniu są wolne intencje, zachęcam do zamawiania w zakrystii.

10.Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy i litania do Matki Bożej z Lourdes w środę o godz. 18.00, Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o 18.00.

11.Zapraszam do nabywania prasy katolickiej.

12.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace.

13.Solenizantom i jubilatom składam najlepsze życzenia, opieki świętych patronów i Bożego błogosławieństwa.

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.

Ks. Proboszcz Andrzej Sieg