1.Spotkanie Chrystusa z Zacheuszem przypomina nam, że nie wystarczy tylko odwrócić się od zła, ale trzeba całym sercem zaangażować się w czynienie dobra. Niech to niedzielne przesłanie przyświeca nam na drogach nowego tygodnia.

2.Trwa miesiąc naszej modlitewnej pamięci o wiernych zmarłych. Przypominam o możliwości uzyskania łaski odpustu zupełnego za zmarłych, za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych do 8 listopada włącznie, przy spełnieniu zwyczajnych warunków odpustu.

3.Naszą modlitwę za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy ofiarowali Panu Bogu w tygodniu w połączeniu z różańcem po mszach świętych dzisiaj o 9.00, w poniedziałek i środę o 18.00 i we wtorek o 8.00 oraz w niedzielę- 17 i 24 listopada 15 minut przed mszami świętymi.

4.Niech naszej listopadowej refleksji nad przemijaniem towarzyszy dobra lektura. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

5.W tym tygodniu w czwartek, piątek i sobotę z uwagi na prowadzone przeze mnie rekolekcje w Wejherowie nie będzie mszy św. W sobotę msza ślubna o 15.30. W przyszłą niedzielę msze święte odprawi ks. Tomasz Idczak-pallotyn.

6.W ubiegłą niedzielę do puszek na misje zebraliśmy 220 zł.

7.Dziękuję za złożone ofiary w miesiącu październiku ofiarodawcom i osobom zbierającym. Zebraliśmy 5600 zł. W listopadzie zostaną zamontowane drzwi do zakrystii i pomieszczenia naprzeciwko oraz drzwi główne wejściowe. Informuję także, że w ostatnim czasie trwały prace na plebanii, których koszt został pokryty z ofiar zebranych ze zbiórek w parafiach, w których dzięki życzliwości proboszczów głosiłem kazania .

8.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace.

9.Solenizantom i jubilatom składam najlepsze życzenia, opieki świętych patronów i Bożego błogosławieństwa.

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.

Ks. Proboszcz Andrzej Sieg