1.Kończy się październik. Jeszcze do środy wspólnie będziemy rozważać tajemnice różańcowe o godz. (18.00), jedynie we wtorek o 8.00.

2.Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych, na stojaku wyłożone są kartki na wypominki które można złożyć na tacę albo do zakrystii . Ofiara przeznaczona jest na inwestycje budowlane.

3.W czwartek przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Jest to święto nakazane i dzień wolny od pracy, Msze Święte o 9.00 i 11.30, nie będzie mszy popołudniowej. Spowiedź święta w tym dniu 30 minut przed mszą świętą.

4.Tradycyjnie już od 1 listopada rozpoczyna się czas naszej szczególnej modlitwy za zmarłych. Codziennie od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych.

5.W piątek, w Dzień Zaduszny, czyli we wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, będziemy modlić się za zmarłych. Zapraszam na Mszę Świętą o godz. 9.00 w intencji zmarłych parafian i na msze o 18.00 po której odmówimy różaniec z wypominkami.

6.Przez cały listopad w niedziele 15 minut przed mszą świętą, będziemy wspólnie modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach.

7.2 listopada przeżywamy także I piątek miesiąca, zachęcam do przyjęcia Komunii św. wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa w pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź święta od 17.15. Chorych odwiedzę od 16.30

8.W pierwszą sobotę miesiąca uczcimy Niepokalane Serce Maryi podczas nabożeństwa po mszy o godz. 18.00.

9.Parafia dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace.

10.Zachęcam do czytania : Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

11.W dniu dzisiejszym ks. proboszcz głosi kazania w parafii św. Mikołaja w Gdyni.

12.Urząd gminy Kolbudy organizuje bezpłatny transport dla mieszkańców z racji wyborów W II turze w dniu 4 listopada : odjazd z pętli autobusowej z Otomina o 10.00, 12.30 i 17.30. Powrót o 10.45,13.15 i 18.15.

13.Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych na drodze do świętości.

 

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.

 

Zapowiedzi przedślubne: II- Smolińska Angelika i Szordykowski Karol.