1.Zbliża się listopadowy czas naszej refleksji nad przemijaniem. Doczesne drogi znajdują swój finał w tajemnicy śmierci, która staje się w Chrystusie bramą nowego życia. Przeżyjmy nadchodzące dni w duchu jedności ze wspólnotą świętych i zbawionych oraz na modlitwie za zmarłych oczekujących pełnego udziału w odkupieniu wysłużonym przez Syna Bożego.

2.Zapraszam do udziału w ostatnich w tym roku nabożeństwach różańcowych o godz.18.25, jedynie we wtorek o 8.00.

3.Proszę o wypisywanie imion zmarłych na kartach wypominkowych, które można zabrać, wychodząc ze świątyni. Nabożeństwo wypominkowe w najbliższym tygodniu w sobotę po mszy o godz.18.00 w ramach nabożeństwa różańcowego i w niedzielę po mszy o 9.00.

4.Czcicielom Serca Bożego przypominam o piątkowej Komunii św. wynagradzającej za grzechy.

5.W piątek będziemy przeżywać uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte o 9.00 i 11.30. Nie będzie mszy św. o 16.30.

6.Okazja do spowiedzi św. w czwartek od 17.15 i w Uroczystość Wszystkich świętych 30 minut przed mszą św.

7.W sobotę wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msza Święta o godz. 18.00.Po mszy różaniec za zmarłych z wypominkami.

8.Zachęcam do korzystania z możliwości uzyskania odpustu ofiarowanego za zmarłych. W dniach od 1 do 8 listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza z równoczesną modlitwą za zmarłych możemy codziennie uzyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami (być w stanie łaski uświęcającej, wyzbyć się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, przyjąć Komunię św., pomodlić się w intencjach wyznaczonych przez papieża, np. Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Wierzę w Boga).

9.Dzisiaj po mszy św. o 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w salce na plebanii, również dzisiaj po mszy św. o 16.30 spotkanie dla uczestników wrześniowej pielgrzymki do Włoch na plebanii.

10.W tym tygodniu są wolne intencję. Zachęcam do zamawiania w zakrystii.

11.Zapraszam do nabywania prasy katolickiej wyłożonej na stojaku przy wyjściu z kościoła. Cena Gościa Niedzielnego wzrosła do 6 zł., Niedziela i Mały Gość w cenie 5 zł.

12.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace.

13.Dzisiaj puszka na Misje, Na Dzieło Tysiąclecia w Dzień Papieski zebraliśmy 540 zł.

14.Solenizantów i jubilatów polecam orędownictwu świętych patronów.

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.

Ks. Proboszcz Andrzej Sieg