1.Dziękuję wszystkim wspierającym naszą parafię: za modlitwę, życzliwość, ofiary i za  wszystkie wykonane prace  i posprzątanie kościoła.

2.Dzisiaj zbiórka do puszek na ofiary pożaru dla uchodźców na wyspie Lesbos.

3.We wtorek, 29 września, w kalendarzu liturgicznym obchodzone jest święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała, w czwartek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, a w piątek, 2 października, wspominamy Świętych Aniołów Stróżów.

4.W środę tradycyjnie gromadzimy się na Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.

5.W najbliższy czwartek rozpoczyna się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Już dzisiaj zachęcam dzieci, młodzież i dorosłych do licznego udziału w codziennej Mszy Świętej i w nabożeństwie różańcowym, które w naszym kościele będziemy odprawiali po mszach świętych o 18.00, jedynie we wtorek o 8.00, a w niedzielę o 9.00. W piątki na różaniec zapraszam szczególnie dzieci i młodzież którzy przygotowują się do sakramentów świętych.(I Komunii i Bierzmowania)

6.W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi świętej w naszym kościele od 17.30.Msza święta o 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele po mszy świętej połączona z różańcem. W pierwszą sobotę Niepokalanemu Sercu Bożej Matki oddajemy nasze rodziny i całą wspólnotę parafialną – zapraszam na Mszę Świętą i pierwszosobotnie nabożeństwo po mszy o 18.00.

7.W sobotę od 9.00 odwiedzę chorych .

8.W przyszłą niedzielę o 8.30 zapraszam na śpiewanie Godzinek. O 11.30 poświęcenie różańców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej, a po mszy spotkanie, natomiast po mszy o 16.30 zapraszam młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

9.Przy wyjściu z kościoła do nabycia na stojakach prasa katolicka w cenie 6 złotych.

                ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO OWOCNEGO TYGODNIA.

Ks. proboszcz