1.Pan Jezus przez całe swoje ziemskie życie wiedział, do czego się przygotowuje, że Jego śmierć będzie ceną za zbawienie ludzi. My też wiemy, że aby osiągnąć zbawienie, musimy przejść przez drogę codziennego krzyża naszych cierpień, niepowodzeń, grzechów. Zbawiciel wskazuje nam, że najlepszą postawą życiową jest postawa pełnego zaufania Panu Bogu. Mamy być jak małe dziecko, które bezgranicznie ufa swoim rodzicom.

2.W sobotę przypada święto Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Ci wielcy Boży posłańcy bronią nas i pouczają. Starajmy się z nimi zaprzyjaźnić.

3.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie prace wykonane w kościele. Dziękuję za ufundowanie nagłośnienia w kościele.

4.Dzisiaj spotkanie dla  dzieci pierwszokomunijnych  po mszy o 11.30., a spotkanie młodzieży bierzmowanej w przyszłą niedzielę 30.09. po mszy o 16.30.

5.Zachęcam do czytania prasę katolicką- Gość Niedzielny, Niedzielę i Mały Gość.

6.Przypomina że msze święte w dni powszednie są odprawiane o 18.00 jedynie we wtorek msza o 8.00. Spowiedź święta 15 minut przed każdą mszą świętą, a biuro parafialne po mszach świętych.

7.Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy, aby dobry Bóg czuwał nad nimi każdego dnia.

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I UDANEGO TYGODNIA.