1.Dziękuję za złożone ofiary na tacę budowlaną i konto parafialne. Zebraliśmy 5765 złotych. Ofiary przeznaczone są na posadzkę w naszym kościele która będzie z marmuru. Kolejnym etapem jest wymiana ławek. Dobrze byłoby choć część ławek postawić wraz z ułożeniem posadzki by wymienić te stojące obecnie. Szczegóły na ogłoszeniach w kościele. Mile widziani fundatorzy ławek.

2.W przyszłą sobotę 26.09. zapraszam na wyjazd rowerowy do Matemblewa. Zbiórka przed naszym kościołem o 9.00. W programie ognisko, kiełbaski, mecz w piłkę nożną i modlitwa przed figurą Matki Bożej Brzemiennej.

3.W poniedziałek, 21 września, obchodzimy święto Świętego Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

4.W liturgiczne wspomnienie Świętego Ojca Pio, który z najwyższą czcią pochylał się nad Eucharystią i nad wszystko kochał Matkę Najświętszą. Po Mszy Świętej spotykamy się na środowej Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, aby wypraszać potrzebne nam łaski.

5.Dziękuję wszystkim wspierającym naszą parafię: za modlitwę, życzliwość, ofiary i za wszystkie wykonane prace i posprzątanie kościoła.

6.Dzisiaj po mszy o 11.30 spotkanie w kościele dla  dzieci które w tym roku szkolnym przystąpią do I-Komunii świętej.

 7.Po mszy św. o 16.30 dzisiaj spotkanie dla młodzieży klas  I średnich i starszych oraz klasy 8 podstawowej które w tym roku szkolnym przyjmą sakrament bierzmowania.

8.Przy wyjściu z kościoła do nabycia na stojakach prasa katolicka w cenie 6 złotych.

 

 

      ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO OWOCNEGO TYGODNIA.

Ks. proboszcz