1.Pan Jezus przypomina swoim uczniom, jakie zasady powinny obowiązywać w ich wzajemnych relacjach. Na pierwszym miejscu powinna być zasada służenia jeden drugiemu, to znaczy ciągłe zabieganie o dobro drugiego. Taka postawa życiowa prowadzi do cnoty pokory, a pokora bardzo podoba się Panu Bogu.

2.Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Będziemy modlić się w intencjach misji i misjonarzy na całym świecie szczególnie podczas nabożeństw różańcowych.

3.Przypominam, że codziennie nabożeństwo różańcowe rozpoczynamy po mszach w dni powszednie o 18.00 , jedynie we wtorek o 8.00 i w niedzielę o 9.00. W piątek zapraszam szczególnie dzieci ok. 18.25 na różaniec.

4.Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych, na stojaku wyłożone są kartki na wypominki które można złożyć na tacę albo do zakrystii . Ofiara przeznaczona jest na inwestycje budowlane.

5.Parafia dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace.

6.Zachęcam do czytania : Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

7.W dniu dzisiejszym urząd gminy Kolbudy organizuje bezpłatny transport dla mieszkańców z racji wyborów: odjazd z pętli autobusowej z Otomina o 10.00, 12.30 i 17.30. Powrót o 10.45,13.15 i 18.15.

8.W ubiegłą niedzielę zebraliśmy do puszek na Fundacje Nowego Tysiąclecia -279 zł.

9.W dniu dzisiejszym ks. proboszcz do południa głosi kazania w parafii św. Franciszka Asyżu w Gdańsku.

10.Matce Bożej Różańcowej polecam solenizantów i jubilatów tego tygodnia.

 

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.

 

 

Zapowiedzi przedślubne: I- Smolińska Angelika i Szordykowski Karol.