1.Rozpoczęliśmy dzisiaj w Kościele Tydzień Misyjny. Wpisuje się on w trwający w Kościele nadzwyczajny miesiąc misyjny.

2.Zapraszam na różaniec po mszach świętych we wtorek o 8.00, w pozostałe dni ok.18.25, w niedzielę o 9.00. W piątek szczególnie zapraszam dzieci i młodzież o 18.25.

3.Za tydzień w niedzielę rozstrzygnięcie na mszy św. o 11.30 konkursu na ciekawie wykonany różaniec.

4.We wtorek liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Zapraszam do udziału we Mszy Świętej o godz. 8.00 oraz do osobistego sięgania do duchowego dziedzictwa świętego papieża.

5.Zbliża się czas listopadowej modlitwy za zmarłych. Wychodząc ze świątyni, proszę o zabranie kart wspominkowych wyłożonych na stojaku, które wypełnione można składać na tacę i w zakrystii lub biurze parafialnym. Ofiary przeznaczone zostaną na cele budowlane.

6.Dzisiaj po mszy św. o 11.30 zapraszam uczniów klas 7, 8 i starszych na krótkie spotkanie.

7.W najbliższą sobotę 26.10. o 9.40 spotkanie dla ministrantów w salce na plebanii.

8.W przyszłą niedzielę 27.10. po mszy św. o 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w salce na plebanii.

9.W przyszłą niedzielę 27.10. po mszy św. o 16.30 spotkanie dla uczestników wrześniowej pielgrzymki do Włoch na plebanii.

10.Informuję że pielgrzymka do Częstochowy i Lichenia z racji małej ilości chętnych nie doszła do skutku, ponowimy próbę zorganizowania w przyszłym roku.

11.W tym tygodniu są wolne intencję. Zachęcam do zamawiania w zakrystii.

12.Zapraszam do nabywania prasy katolickiej wyłożonej na stojaku przy wyjściu z kościoła.

13.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace.

14.Serdeczne życzenia kieruję pod adresem jubilatów i solenizantów nowego tygodnia

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.

Ks. Proboszcz Andrzej Sieg