1.Sprawowana przez nas Eucharystia jest szczytem życia religijnego chrześcijan. W Eucharystii prawdziwie obecny jest i udziela daru zbawienia Pan i założyciel Kościoła – Jezus Chrystus. W dzisiejszej Ewangelii wzywa nas do radykalnego stawiania Bożych spraw na pierwszym miejscu.

2.Dzisiaj na mszy świętej o 11.30 błogosławieństwo przyborów szkolnych dla uczniów klas pierwszych .

3.Również dzisiaj po mszy świętej o 11.30 spotkanie dla rodziców i dzieci które przystąpią do I Komunii w przyszłym roku kalendarzowym.Spotkanie w kościele.

4.W tym tygodniu z uwagi na mój wyjazd na pielgrzymkę w dni powszednie Mszy świętych nie będzie, jutro msza święta rano o 8.00, w niedzielę 15.09 mszę święte odprawi ojciec ze Zgromadzenia Oblatów.

5.W sytuacjach nagłych w czasie mojej nieobecności proszę o zgłoszenie się do ks. Franciszka Czap-proboszcza w Lublewie. (508169409)

6.Zapraszam do nabywania prasy katolickiej. Szczególnie polecam Gościa Niedzielnego i Niedzielę.

7.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace.

8.Solenizantom i jubilatom składam serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności i odwagi kroczenia za Chrystusem.

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg.

Zapowiedzi przedślubne-II- Nowicka Aleksandra z Otomina i Lemioszonek Mateusz z Gdańska.