1.Uzdrowienie głuchoniemego jest przykładem, jak Boże działanie przemienia człowieka, otwiera go na nowe życie. Chrystus wciąż pragnie każdego z nas uzdrawiać i obdarzać swą łaską. Nie zamykajmy się na Boże działanie w nas.

2.W tym tygodniu z racji pielgrzymki parafialnej do Lourdes nie ma mszy świętych w poniedziałek, wtorek i środę. W tych dniach w razie nagłych sytuacji proszę zgłaszać się do Lublewa do ks. Franciszka Czap.

3.W piątek będziemy przeżywać święto Podwyższenia Krzyża świętego. Zachęcam, aby w tym dniu uczcić krzyż, znak męki i zwycięstwa Chrystusa. Na zakończenie Mszy Świętej ucałujemy krzyż, tak jak czynimy to w Wielki Piątek.

4.Zachęcam do nabycia- Gość Niedzielny i Niedzielę.

5.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie prace wykonane w kościele.

6.Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych w przyszłą niedzielę 16.09 po mszy o 11.30., a młodzieży bierzmowanej w przyszłą niedzielę po mszy o 16.30.

7.Prosimy Pana, aby otwierał naszych solenizantów i jubilatów na przyjęcie obfitych Bożych łask.

 

 ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.