1.Dzisiaj o 11.30 msza święta dla dzieci  na rozpoczęcie roku szkolnego . Dla dzieci I-klas poświęcenie tornistrów. Po mszy o 11.30 spotkanie w kościele dla rodziców dzieci które w tym roku szkolnym przystąpią do I-Komunii świętej.

2.Msza święta dla młodzieży na rozpoczęcie roku szkolnego dzisiaj o 16.30. Po mszy spotkanie dla młodzieży klas I średnich i starszych i klasy 8 podstawowej które w tym roku szkolnym przyjmą sakrament bierzmowania.

3.W najbliższy wtorek, 8 września, przypada jedno z najstarszych świąt maryjnych: Narodzenie Najświętszej Maryi Panny. Msza święta o 8.00.

4.Serdecznie zapraszam na środową Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz Mszę Świętą sprawowaną w naszym kościele o godz. 18.00.

5.Dziękuję wszystkim wspierającym naszą parafię: za modlitwę, życzliwość, ofiary i za wszystkie wykonane prace i posprzątanie kościoła.

6.W przyszłą niedzielę będzie taca budowlana na dalsze prace, aktualnie zbieramy na posadzkę w naszym kościele.

7.W najbliższą sobotę 12.09 powakacyjna zbiórka dla ministrantów o 9.15. Zapraszam na to spotkanie także chłopców którzy pragną zostać ministrantami.

8.Zebranie wiejskie w Karczmie Swojak 9 września  o godz. 17.45. Szczegóły na tablicach ogłoszeniowych.

9.Zachęcam osoby które pragną włączyć się do wspólnoty Żywego Różańca, o zgłoszenie się do zakrystii.

10.Przy wyjściu z kościoła do nabycia na stojakach prasa katolicka w cenie 6 złotych.

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO OWOCNEGO TYGODNIA.

Ks. proboszcz