1.Od września msze święte w dni powszednie będą odprawiane o 18.00 , jedynie we wtorek o  8.00. W niedziele bez zmian o 9.00, 11.30 i 16.30.

2.Ksiądz proboszcz głosi dzisiaj kazania w Jastarni.

3.We wtorek przypada 81. rocznica wybuchu II wojny światowej. Na mszy świętej o 8.00 będziemy modlić się w intencji poległych i zamordowanych w czasie wojny.

4.Intencje rozpoczynającego się roku szkolnego przedstawimy Matce Bożej podczas środowej nowenny o godz. 18.00.

5.W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zachęcam wszystkich do skorzystania z sakramentu pokuty, aby z czystym sercem rozpocząć nowy rok szkolny i katechetyczny.

6.W pierwszy piątek okazja do spowiedzi św. w naszym kościele od 17.30 do 18.00 i w czasie Adoracji. Zapraszam też do licznego udziału w pierwszo piątkowej Mszy Świętej o 18.00, do przyjęcia Komunii św. wynagradzającej i udziału w Adoracji po zakończeniu mszy do 19.15. Pierwszo sobotnia Msza Święta z nabożeństwem ku czci Niepokalanego Serca Maryi w naszym kościele o godz. 18.00. Niech to będzie okazja do oddania codziennych spraw, a zwłaszcza związanych z początkiem roku szkolnego, naszej niebieskiej Matce.

7.W sobotę od 9.00 odwiedzę chorych. Proszę o telefoniczne zgłaszanie chorych.

8.Msza święta dla dzieci na rozpoczęcie roku szkolnego w przyszłą niedzielę o 11.30. Dla dzieci I-klas poświęcenie tornistrów. Po mszy o 11.30 spotkanie w kościele dla rodziców dzieci które w 2021 roku przystąpią do I-Komunii świętej.

9.Msza święta dla młodzieży na rozpoczęcie roku szkolnego w przyszłą niedzielę o 16.30. Po mszy spotkanie dla młodzieży klas I średnich i starszych i klasy 8 podstawowej.

10.Dziękuję wszystkim wspierającym naszą parafię: za modlitwę, życzliwość, ofiary i za  wszystkie wykonane prace  i posprzątanie kościoła.

11.Zebranie wiejskie w Karczmie Swojak 9 września  o godz. 17.45. Szczegóły na tablicach ogłoszeniowych.

12. W przyszłą niedzielę o 8.30 odśpiewamy Godzinki o NMP.

13. Osoby które chciałyby się przyłączyć do Róży różańcowej proszę o zgłaszanie się do zakrystii.

12.Przy wyjściu z kościoła do nabycia na stojakach prasa katolicka w cenie 6 złotych.

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO OWOCNEGO TYGODNIA.

Ks. proboszcz

Zapowiedzi przedślubne:

II-Aleksandra Lademann z Gdańska i Damian Wolecki z Otomina.