1.Ostatnia niedziela sierpnia, kończący się czas wakacji i urlopów przynaglają nas do wdzięczności za wszelkie Boże dary, które stały się naszym udziałem w minionych miesiącach. Pamiętajmy o uwielbieniu dobrego Boga w naszych osobistych modlitwach.

2.W poniedziałek przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msza Święta o godz. 18.00.

3.Msza Święta z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego dla dzieci i młodzieży 6.09 o o 18.00 na mszy w I piątek miesiąca .

4.Błogosławieństwo przyborów szkolnych dla uczniów klas pierwszych podczas Mszy Świętej w niedzielę 8.09. o 11.30.

5.Również 8 września w niedzielę po mszy świętej o 11.30 zapraszam rodziców i dzieci które przystąpią do I Komunii w przyszłym roku .

6.Dziękuję za złożone ofiary wszystkim ofiarodawcom i osobom zbierającym. W miesiącu sierpniu zebraliśmy 5050 zł. Zostało złożone zamówienie na drzwi główne wyjściowe-koszt 22000 zł i drzwi wewnętrzne do zakrystii i pomieszczenia bocznego –koszt 5700 zł.

7.Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 18.00, Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o 18.00

8.W tym tygodniu i do końca roku są wolne intencje. Intencje można zamawiać w zakrystii lub w biurze parafialnym.

9.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace.

10.Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

11.Solenizantów i jubilatów tygodnia powierzam opiece Matki Bożej Częstochowskiej.

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg.