1. W czwartek 26 sierpnia uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Św. Jan Paweł II na Jasnej Górze powtarzał, że tu bije serce narodu. Na Jasną Górę swoje kroki kierują miliony pielgrzymów. Msze Święte tego dnia o 17.30 i 18.00.

2. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek św. Bartłomieja Apostoła, w piątek św. Moniki, w sobotę św. Augustyna.

3.Do nabycia przy wyjściu z kościoła prasa katolicka : Gość Niedzielny i Niedziela.

4. W pierwszą niedzielę 5 września po mszy o 11.30 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci które w 2022 roku przystąpią do I Komunii świętej. Również 5.09 po mszy o 16.30 spotkanie dla rodziców młodzieży która 24 września pragnie przyjąć sakrament bierzmowania.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

Zapowiedzi przedślubne:
II- Katarzyna Pieniążek z Otomina i Jakub Dobrowolski z Gdyni.