1.Pan Jezus poucza dzisiaj swoich słuchaczy, że On jest z nami i pozostanie obecny i żywy pod postacią chleba i wina. Każdy z nas może skorzystać z tego ożywiającego pokarmu, który nam zostawił. Co więcej, karmienie się Jego Ciałem i Krwią jest warunkiem koniecznym, aby osiągnąć życie wieczne. Nie lekceważmy tego.

2.W czwartek, w Światowym Dniu Pamięci Ofiar Stalinizmu i Nazizmu, będziemy modlić się za miliony ofiar, także spośród naszych krewnych i rodaków, totalitarnych i zbrodniczych systemów politycznych XX wieku.

3.W przyszłą niedzielę uczcimy Najświętszą Maryję Pannę Częstochowską.

4.Zachęcam do nabycia- Gość Niedzielny i Niedzielę.

5.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie prace wykonane w kościele.

6.Niech Chrystus żyjący na wieki obficie błogosławi solenizantom i jubilatom tego tygodnia.

 

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.