1.Przesłanie liturgii Słowa uświadamia nam, że wierność Bogu może często stać w opozycji do świata. Bycie konsekwentnym w wierze i obrona wartości chrześcijańskich napotykają opór. Jednocześnie, jak przypomina nam fragment z Księgi Jeremiasza, nasze życie jest w ręku Boga, który troszczy się o swoje wierne sługi. Z nową odwagą trwajmy przy Ewangelii i Kościele.

2.Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 18.00, Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o 18.00

3.Zachęcam do lektury wakacyjnych numerów prasy katolickiej.

4.W tym tygodniu i do końca roku są wolne intencje. Intencje można zamówić w zakrystii lub w biurze parafialnym.

5.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace.

6.Solenizantom i jubilatom tygodnia składam serdeczne życzenia i zapewniamy o pamięci przed Panem.

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg.