1.Pan Jezus, dając głodnym ludziom chleb, jednocześnie wprowadza ich w tajemnicę chleba życia. On chce nam dać najlepszy pokarm: swoje Ciało wzmacniające nas na drodze do nieba. Jak najczęściej starajmy się rozbudzić w sobie pragnienie przyjmowania tego wyjątkowego pokarmu.

2.Jutro będziemy świętować tajemnicę Przemienienia Pańskiego, a w czwartek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy.

3.Zachęcam do nabycia- Gość Niedzielny i Niedzielę.

4.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie prace wykonane w kościele.

5.Dziękuję za złożone ofiary na budowę kościoła i budynku parafialnego w miesiącu lipcu. Dziękuję wszystkim osobom zbierającym. Zebraliśmy 6250 zł. Wykonano w lipcu- wylewkę podłogową , pokrycie dachu blachą, ocieplenie dachu pianką i pokrycie płytą gipsową poddasza + trwają prace przygotowujące pomieszczenia do zamieszkania. Dziękuję za prace wykonane przy układaniu podłogi: panom Marcinowi ,Zenonowi i Łukaszowi. Panu Bogdanowi za zainstalowanie całej elektryki w domu parafialnym. Wydaliśmy w miesiącu lipcu 85000 zł. Bóg zapłać za pracę, modlitwę i ofiarę. W miesiącu sierpniu będzie wykonane ocieplenie domu parafialnego styropianem.

6.Opiece Matki Bożej polecam solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.

Życzę dobrej niedzieli i pełnego Bożych łask tygodnia.

Zapowiedzi przedślubne :

1. Agnieszka Łapińska i Wojciech Rakoczy z naszej parafii.