1.Trwa okres letniego wypoczynku. Odpoczywającym na wakacjach i urlopach oraz naszym gościom życzę radości i pięknych chwil w gronie rodziny i przyjaciół.

2.We wtorek 6 sierpnia będziemy przeżywać święto Przemienienia Pańskiego. Zapraszam do udziału w Eucharystii o godz. 8.00.

3.W tym tygodniu i do końca roku są wolne intencje. Zachęcam, by sprawy rodzinne, dziękczynno-błagalne włączać w najważniejszą modlitwę Kościoła- Eucharystię. Intencje zamawiamy w zakrystii lub w biurze parafialnym.

4.Spotkanie w sprawie pielgrzymki wrześniowej do Włoch w czwartek 8.08. o 19.00 w salce na plebani.

5..W sobotę 16 listopada organizujemy 1 dniową parafialną pielgrzymkę do Częstochowy . Zapisy od września w zakrystii i biurze parafialnym.

6.Zachęcam do lektury wakacyjnych numerów prasy katolickiej.

7.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace.

8.Solenizantów i jubilatów polecam opiece Bożej Opatrzności i życzliwości najbliższych.

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg.