1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek (okazja do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej Najświętszemu Sercu Jezusowemu) i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w I piątek miesiąca od 17.30, po mszy adoracja do 19.15.

2. W I sobotę miesiąca po mszy o 18.00 Wspólnota Żywego Różańca zaprasza wszystkich na różaniec.

3. W środę nowenna i litania do NMP z Lourdes po mszy o 18.00, w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.

4. W piątek 6 sierpnia święto Przemienienia Pańskiego. Msza Święta tego dnia o godz. 18.00.

5. Przyszła niedziela jest drugą niedzielą miesiąca. Kolekta przeznaczona jest na dalsze prace w naszej świątyni.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.
proboszcz ks. Andrzej Sieg