1.Rozpoczęliśmy sierpień. To miesiąc dla nas szczególny tak pod względem religijnym, jak i historycznym. W tym miesiącu ze wszystkich stron Polski tysiące pielgrzymów zdążają na Jasną Górę. Jest to także miesiąc trzeźwości.

2.W środę podczas nowenny o godz. 18.00 zanosimy nasze prośby do Najświętszej Maryi Panny.

3.W czwartek, 6 sierpnia, przypada święto Przemienienia Pańskiego. Msza święta o 8.00.

4.W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. W piątek pragniemy wypełnić prośbę Pana Jezusa o modlitwę wynagradzającą za grzechy nasze i całego świata.  Msza Święta wynagradzająca ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.00. Zaraz po Eucharystii nabożeństwo pierwszo piątkowe i Adoracja Najświętszego Sakramentu do 19.15. Spowiedź święta od 17.30 i w czasie Adoracji.

5.Dziękuję wszystkim wspierającym naszą parafię: za modlitwę, życzliwość, ofiary i za  wszystkie wykonane prace  i posprzątanie kościoła.

6.W przyszłą niedzielę taca budowlana przeznaczona jest na wykończenie naszej świątyni.

7.Przy wyjściu z kościoła do nabycia na stojakach prasa katolicka w cenie 6 złotych.

8.W tym tygodniu są wolne intencje zachęcam do zamawiania w zakrystii.

 9.Zmarła śp. Barbara Formanowska (l.91) z ulicy Słonecznej. Msza pogrzebowa w poniedziałek o 11.00. Dobry Jezu a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie.

 

 

           ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.

Ks. proboszcz