1.Wraz z uczniami Chrystusa wypowiadamy dzisiaj słowa: „Panie, naucz nas modlić się”. Życie duchowe, które nieustanie próbujemy w nas rozwijać, jest bowiem nie tylko owocem naszych starań i wysiłków, ale nade wszystko darem samego Boga. Wierzymy, że przez udział w niedzielnej Eucharystii Pan umocni w nas pragnienie modlitwy.

2.W najbliższych dniach przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź święta i Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od 17.30. W sobotę po mszy świętej o 18.00 poprowadzi różaniec Wspólnota Żywego Różańca.

3.Chorych odwiedzę w sobotę od 9.00.

4.Zachęcam do lektury wakacyjnych numerów prasy katolickiej.

5.W miesiącu lipcu zebraliśmy 5150 zł. Dziękuję ofiarodawcom i osobom zbierającym ofiary. Jesienią planujemy wymienić drzwi główne i wstawić drzwi wewnętrzne do zakrystii i pomieszczenia naprzeciw. Bóg zapłać.

6.Dzisiaj modlimy się za wszystkich kierowców, powierzając ich opiece św. Krzysztofa. Po mszach błogosławieństwo pojazdów.

7.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace.

8.Solenizantów i jubilatów ogarniam serdeczną modlitwą i życzę wszelkich Bożych darów.

 

ŻYCZĘ RADOSNEJ NIEDZIELI I OWOCNEGO TYGODNIA.

 Na rozpoczynający się tydzień przyjmijcie Boże błogosławieństwo. Ks.proboszcz Andrzej Sieg.

Zapowiedzi przedślubne- 

  1. Maciej Grygorowicz z Otomina i Natalia Wilgutek z Gdańska.