1.W przyszłą niedzielę z racji I niedzieli miesiąca o 8.30 odśpiewamy Godzinki o NMP. Serdecznie zapraszam.

2.W naszych modlitwach, szczególnie podczas środowej Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz.18.00, pamiętajmy o tych z naszych rodzin i z naszej wspólnoty parafialnej, którzy wyjechali na wakacje, zwłaszcza o dzieciach i młodzieży. Niech po dobrym wypoczynku i bez uszczerbku na duchu szczęśliwie wrócą do domu.

3.W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Ze szczególną czcią zwracamy się ku Niepokalanemu Sercu Matki. Podczas pierwszo-sobotniego nabożeństwa O 18.00 powierzymy Jej matczynej opiece całą naszą codzienność.

4.Dziękuję wszystkim wspierającym naszą parafię: za modlitwę, życzliwość, ofiary i za  wszystkie wykonane prace  i posprzątanie kościoła.

5.Przy wyjściu z kościoła do nabycia na stojakach prasa katolicka w cenie 6 złotych.

6.W tym tygodniu są wolne intencje zachęcam do zamawiania w zakrystii.

7.Przypominam że w dalszym ciągu obowiązuje noszenie maseczek w kościele w czasie liturgii.

                ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.

Ks. proboszcz