1.Pan Jezus przypomina swoim uczniom o obowiązku odpoczynku po pracy. Gdy jednak wielki tłum znowu gromadzi się przy nich, Jezus od razu zaczyna nauczać. Odpoczynek jest konieczny do nabrania sił do dalszej pracy. Pobyt na urlopie nie zwalnia nas nigdy od czynienia dobra, jeżeli tylko nadarza się ku temu sposobność.

2.W środę, we wspomnienie św. Krzysztofa, będziemy modlili się za kierowców i podróżujących. Dlatego dzisiaj po każdej mszy świętej poświęcenie samochodów i innych pojazdów.

3.W czwartek wspominamy rodziców Najświętszej Maryi Panny: Joachima i Annę. Byli oni dziadkami Pana Jezusa, dlatego zachęcam w tym dniu do serdecznej modlitwy za naszych dziadków: żyjącym wypraszajmy Boże błogosławieństwo, a zmarłym – wieczne szczęście w niebie. Msza święta o 7.00.

4.Spotkanie dla osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Lourdes, La Salette i Avinion w środę o 19.00 w leśniczówce.

5.Po mszy świętej w środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.

6.Zachęcam do nabycia- Gość Niedzielny i Niedzielę.

7.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie prace wykonane w kościele.

8.Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę samych radosnych i spokojnych dni.

 Życzę dobrej niedzieli i pełnego Bożych łask tygodnia.

Zapowiedzi przedślubne :

  1. Janina Przepióra i Grzegorz Kraiński z naszej parafii.
  2. Monika Myszk z parafii Kamienica Królewska i Patryk Bielawa z naszej parafii.