1.Biblijny obraz Chrystusa przyjmującego zaproszenie do domu swoich przyjaciół: Marty, Marii i Łazarza jeszcze wyraźniej ukazuje nam Pana Boga, który pragnie być obecny w sercu i życiu każdego człowieka. Niech przez udział w dzisiejszej Eucharystii Pan Bóg zagości w naszych sercach.

2.W dzisiejszą niedzielę ks. Proboszcz głosi kazania w Jastarni.

3.W tym tygodniu nie będzie mszy świętych od poniedziałku do piątku włącznie. W nagłych sytuacjach proszę o zgłoszenie się do proboszcza w Lublewie. W sobotę msza święta o 18.00. Wszystkim odpoczywającym na wakacjach i urlopach oraz naszym gościom życzymy radości i pięknych chwil w gronie rodziny i przyjaciół.

4.W przyszłą niedzielę pragniemy modlić się za wszystkich kierowców, powierzając ich opiece św. Krzysztofa. Po mszach błogosławieństwo pojazdów.

5.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace.Panu Andrzejowi za skoszenie trawy-Bóg zapłać.

6.Zachęcam do lektury wakacyjnych numerów prasy katolickiej.

7.Solenizantom i jubilatom tygodnia życzymy wsparcia świętych patronów i życzliwej pamięci najbliższych.

  ŻYCZĘ RADOSNEJ NIEDZIELI I OWOCNEGO TYGODNIA.

 Na rozpoczynający się tydzień przyjmijcie Boże błogosławieństwo. Ks.proboszcz Andrzej Sieg.

Zapowiedzi przedślubne-  II.Sylwia Benert i Łukasz Browarczyk z Otomina.  I.Maciej Grygorowicz z Otomina i Natalia Wilgutek z Gdańska.