1.Dziękuję za złożone w ubiegłym tygodniu ofiary przeznaczone na wykończenie naszego kościoła- na tacę i konto parafialne zebraliśmy- 5748 zł.

2.W sobotę, 25 lipca, obchodzimy święto Świętego Jakuba Apostoła. Tego samego dnia czcimy też Świętego Krzysztofa, męczennika z połowy III wieku, patrona kierowców i podróżujących, orędownika w śmiertelnych niebezpieczeństwach. Może warto pamiętać o nim podczas wakacyjnych podróży, prosić go o opiekę, aby szczęśliwie i cało powrócić do domu. Z racji wspomnienia tego Świętego, pobłogosławię nasze pojazdy mechaniczne i będziemy się modlili o roztropne ich wykorzystywanie. Niech nam nigdy nie zabraknie rozsądku i wyobraźni na drodze. Błogosławieństwo kierowców, samochodów i innych pojazdów w naszej parafii odbędzie się w sobotę 25.07 po mszy św. o 18.00.

3.Dziękuję wszystkim wspierającym naszą parafię: za modlitwę, życzliwość, ofiary i za  wszystkie wykonane prace  i posprzątanie kościoła.

4.Przy wyjściu z kościoła do nabycia na stojakach prasa katolicka w cenie 6 złotych.

5.Przypominam że w dalszym ciągu obowiązuje noszenie maseczek w kościele w czasie liturgii.

                                           ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.

Ks. proboszcz

Zapowiedzi przedślubne:

II-KAROL TOCZEK Z OTOMINA I JULIA NAGRABSKA Z GDAŃSKA.