1. Pan Jezus wysłał swoich uczniów na pierwszą misję. Wyposażył ich obficie w dary duchowe. Cały Kościół do dzisiaj jest wyposażony w te duchowe dary, szczególnie pod postacią sakramentów świętych. Możemy z nich owocnie korzystać tylko wtedy, gdy zaufamy Jezusowi.
  2. Jutro wspominamy Najświętszą Maryję Pannę z góry Karmel. Z tej okazji zachęcam wszystkich do świadomego noszenia przy sobie znaków przynależności do Chrystusa. Jednym z tych znaków jest szkaplerz lub medalik zawieszony na szyi albo noszony w kieszeni ubrania. Przypominam, że taki znak powinien być pobłogosławiony przez kapłana i noszony w godny sposób. Pamiętajmy o słowach Chrystusa: „kto się przyzna do Mnie przed ludźmi, do tego Ja przyznam się przed Ojcem moim”.
  3. Po mszy świętej w środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. Zachęcam do nabycia- Gość Niedzielny i Niedzielę.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie prace wykonane w kościele.
  6. Poświęcenie samochodów i innych pojazdów w przyszłą niedzielę po każdej mszy świętej.
  7. Niech Jezus obdarzy swoimi duchowymi darami solenizantów i jubilatów całego tygodnia.
  8. Z naszej wspólnoty parafialnej w sobotę 14.07. pożegnaliśmy śp. Reginę Kołek (79) z ulicy Borówkowej. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie.

Życzę dobrej niedzieli i pełnego Bożych łask tygodnia.

Zapowiedzi przedślubne- Janina Przepióra i Grzegorz Kraiński z naszej parafii.